Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju wzmożonych środków ostrożności związanych z przeciwdziałaniem zakażeniom, w dniach od 12.03.2020 r. do odwołania. w Kancelarii nie będą udzielane bezpośrednie porady prawne.

W celu uzyskania pomocy prawnej prosimy o kontakt mailowy: kancelaria@witowska.com lub telefoniczny: 600 907 503.

Marta Witowska Radca prawny

Witamy na stronie Kancelarii

Podstawowym celem powstania kancelarii było stworzenie firmy elastycznie reagującej na zmiany systemu prawa w sferze życia gospodarczego, świadczącej kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców. Cel ten jest realizowany przez specjalizację pracowników kancelarii oraz współpracowników w wybranych dziedzinach prawa, przyjęcie rozwiązań organizacyjnych wzorowanych na firmach prawniczych działających w krajach Unii Europejskiej. Kancelaria zajmuje się obsługą spółek prawa handlowego i indywidualnych przedsiębiorców.

W swej codziennej praktyce zajmujemy się szeroko rozumianymi zagadnieniami prawa cywilnego, handlowego, w tym prawa umów, tworzenia i przekształcania podmiotów gospodarczych, obrotu nieruchomościami, a także problematyką prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego.