Przyjęcia

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, weselne, komunie, chrzty, spotkania biznesowe itp.

Restauracja C.K. Monarchia znajduje się w przedwojennej dzielnicy willowej Przemyśla w  dużym secesyjnym domu „Willa Elżbieta” . Wewnątrz budynku na piętrze jest kilka kameralnych sal urządzonych w stylu przedwojennego miejskiego mieszkania. Są to pokoje-gabinety na 4, 10,12 i 14 osób. Dostęp do tych sal jest ograniczony dla gości postronnych, każdą salę można zamknąć oddzielnie co daje nam komfort i prywatność.  Możemy też przyjąć 32 osoby przy jednym stole z dodatkową częścią i możliwością tańczenia. Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na kameralne obiady po ceremonii ślubu, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe.
Okrągłe duże stoły w salach sprzyjają integracji i nawiązywaniu dobrych relacji między gośćmi. Dzięki wyjątkowemu wystrojowi sal z dbałością o szczegóły każdy gość będzie czuł się wyjątkowo.

W przypadku większej grupy osób możemy zorganizować przyjęcie na dwóch poziomach i przyjąć około 80 osób, w przypadku przyjęć na stojąco z bufetem liczba ta może ulec zwiększeniu. Możecie też Państwo skorzystać z ogrodu który znajduje się z przodu budynku. Dodatkowo dla gości na piętrze dostępna jest sala bilardowa.

To miejsce niepodobne do innych wyjątkowo klimatyczne, ciepłe i przytulne
. Jeśli chcecie Państwo aby Wasza uroczystość miała wyjątkowy charakter zapraszamy.
Istnieje możliwość wynajmu sal na szkolenia, prywatne spotkania bez obsługi, cenę ustalimy indywidualne w zależności od czasu trwania spotkania i terminu.

Jeśli zabawa ma mieć mniej formalny charakter zapraszamy do ceglanych piwnic restauracji.

 

Aby zobaczyć ofertę prosze kliknąć na wybrany plik lub napisać email z zapytaniem na: roman967@gmail.com

 

Przyjęcia grupowe    Przyjęcia z dziećmi       Obiady grupowe      Oferta uproszczona      Przyjęcia Weselne     Bar przyjęcia

DSC01667 DSC01671 DSC01674 DSC01678 DSC01686 gabinet carski gabinetparter Monarchia-6 Monarchia-10 Monarchia-20 monarchia23 Sala_1 Sala_2 Sala_3 Sala_4gabinet yydowski

Przyjęcia geupowe organizowane są w górnych salach i daniach wybieranych z podstawowego menu doliczymy do rachunku 10% opłaty za serwis, opłata nie jest doliczana w dolnych salach restauracji lub przy wyborze menu z przygotowanej oferty tematycznej.

 
Zapraszamy do organizowania przyjęć  w restauracji  lub barze, oferta na przyjęcia grupowe od 10 do 50 osób
W załączniku przykładowe menu do samodzielnego wyboru i pobrania (pobierz)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia z podaniem ilości osób i terminu na konto:

Sanok

konto nr:  35 10600076 0000329000009566